Каролини Богатства SS1006PTHD Кавалер Спаниел Пар Носители На Тенџере, 7, 5HX7, 5W, повеќебојни
Неодамнешно

Каролини Богатства SS1006PTHD Кавалер Спаниел Пар Носители На Тенџере, 7, 5HX7, 5W, повеќебојни

DEN 2.33

Това е достапна

Каролини Богатства SS1006 PTHD Кавалер Спаниел Пар На Носителите Тенџере, 7, 5 HX7, 5 W, мултиколирани Пар На Тенџере Носителите кој раса специфични кавалер Кралот Чарлс Spaniel уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Овој Пар Држачи за Тенџере е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Пар Држачи За Тенџере.

Основните својства

Додатоци на производот