Нов Стандард Замена Патнички Страна Решетка Калапи, Одговара -Хонда Пилот
Неодамнешно

Нов Стандард Замена Патнички Страна Решетка Калапи, Одговара -Хонда Пилот

DEN 2.00

Това е достапна

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Нова Стандардна Замена На Страничната Решетка На Патниците, Хром. Тој е Дизајниран Да Го Замени Постоечкото Обликување На Решетката. Тоа Одговара На Вашиот 2016-2018 Хонда Пилот. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов Стандард Замена Патнички Странична Решетка Калапи, Одговара 2016-2018 Хонда Пилот Хром, Изработени ОД СТОМАЧНИ Термопластични . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Основните својства

Додатоци на производот