Растојание Машка Цврста Плетена Панталона
Неодамнешно

Растојание Машка Цврста Плетена Панталона

DEN 111.84

Това е достапна

Повторете го вашиот тим од самрак до зори со Овој Врв На Резервоарот За Плетење Роамер На Чикаго Младенчиња И Шорцеви Поставени Од Концепти Спорт. Лесниот материјал го прави овој сет пријатна опција за спиење. Со печатена тимска графика, оваа духовна опрема ќе инспирира соништа за возбудливи победи на Чикаго Младенчињата. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Сублимиран дизајн. Појас со врвка за влечење. Машинско перење, сува сува ниска. Краток ракав. Материјал : 92% Полиестер/8% Спандекс. Бренд : Концепти Спорт. Увезени. Графика за печатење на екранот. Сетот вклучува резервоар и шорцеви. Inseam на големината и мерки прибл. 3''.

Основните својства

Додатоци на производот