Капа на Екскалибур, 4,82, модел# A125966
Неодамнешно

Капа на Екскалибур, 4,82, модел A125966

DEN 0.67

Това е достапна

Искуството е она што додатоците за броењето и ексталибурските тркала се наоѓаат во автомобилскиот бизнис повеќе од 20 години. Имаме низа дизајни, бои и стилови достапни со производствени можности кои ви помагаат да го добиете финалниот производ што го барате. Во нашите фабрики го контролираме секој аспект на процесот на производство. Од жичани тркала до специјализирани алатки, сето тоа го имаме!.

Основните својства

Додатоци на производот