Tupac Shakur 2PAC Молејќи се со лиценцирана графичка маица Раглан
Неодамнешно

Tupac Shakur 2PAC Молејќи се со лиценцирана графичка маица Раглан

DEN 3.00

Това е достапна

Официјално лиценциран производи од производители, детален преден фотокласичен 3/4 ракав Раглан, кој се наоѓа во машка големина Тупак Шакур е еден од најпознатите сите времиња на доцните хип-хоп рап-уметник. Западниот брег беше кој во што се однесуваше ПАЦ! Темите на повеќето песни на Тупац се вртат околу насилството и тешкотиите во внатрешните градови. Оваа црна и сива кошула Раглан има фотографија од Тупац на предната страна.

Основните својства

Додатоци на производот