20 20 Едноставно проучување на лисја од лисја полиестерска перница за акцент, слива 1 на слива 1
Неодамнешно

20 20 Едноставно проучување на лисја од лисја полиестерска перница за акцент, слива 1 на слива 1

DEN 1103.84

Това е достапна

Променете го вашиот домашен декор за сезоната на есен со Simply Daisy 20 "x 20 " Студија за лисја од слива Акцент перница од нашата колекција за есен. Оваа перница ќе ја додаде земјната естетика во вашиот кревет, троседот или фотелјата што ја баравте! Оваа декоративна перница е отпечатена од обете страни и е направена со мека, издржлива надворешност на полиестер, и совршено исполнета со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Тој е зашиен затворен со раб на нож и може лесно да се исчисти или да се исчисти. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање.

Основните својства

Додатоци на производот