Копчиња за маж и големо машка маичка за истегнување на долгиот ракав надолу
Неодамнешно

Копчиња за маж и големо машка маичка за истегнување на долгиот ракав надолу

DEN 3.33

Това е достапна

Копчето за истегнување на долгиот ракав на Чапс, надолу со тексас, го комбинира полираниот изглед на копчето надолу со разноврсност и солиден стил на тексас јакна. Носете соло или слој јасен мета под класичен изглед. Со двојни џебови на градите и неискористено вклопување, оваа тексас кошула е направена за на отворено. Истегнување ткаенина. Двоен џеб. Необјавено одговара. Крајна удобност. Машина за перење. Увезени.

Основните својства

Додатоци на производот