Tot Standwich Stacker
Неодамнешно

Tot Standwich Stacker

DEN 191.84

Това е достапна

Започнете со парче леб за основата, а вашето малечко може да изгради неверојатен сендвич! Додадете ги состојките по кој било редослед да создадете скромен сендвич од дрвена храна. Направени од безбедни и нетоксични материјали и одговорно произведени во странство. Tot Sandwich Stacker : Age Range : 18 месеци и повеќе. Образовна. Изградете неверојатен сендвич. Изработени од безбедни и нетоксични материјали.

Основните својства

Додатоци на производот