Machrus горниот отскокнување FT Тркалезна брануваа сет со систем за безбедносно куќиште -Бајд Трамполин - Отворено брануваа за деца - Возрасни
Неодамнешно

Machrus горниот отскокнување FT Тркалезна брануваа сет со систем за безбедносно куќиште -Бајд Трамполин - Отворено брануваа

DEN 4639.84

Това е достапна

Ги добивате сите делови од брануваата во еден единствен пакет што ќе обезбеди брза испорака . Нашиот мат за скокање е изработен од врвен материјал за мрежни мрежи со најсовремено зашивање од 8 реда.

Основните својства

Додатоци на производот