Хедер Б женски плус големина се потсмева со џемпер на ракав на вратот
Неодамнешно

Хедер Б женски плус големина се потсмева со џемпер на ракав на вратот

DEN 479.84

Това е достапна

Прекрасно дизајниран пулвер во предиво со мала тежина со детали за лак на секој ракав, даваат многу полирана женска изглед за која било облека. Многу покачен, софистициран изглед. Heather B Women's Women's Plus Sime Mock Neck Bow Sweel Sweeper.

Основните својства

Додатоци на производот