Бринли Ко.
Неодамнешно

Бринли Ко.

DEN 0.33

Това е достапна

Сигурно ќе свртите глави во Емери од Бринли Ко. Оваа веганска кожа силуета е стилизирана со текстурирани горе и зашилен пети за изглед на резолуција. Пространа широко-теле и удобна пена од 4 мм Tru ™ insol го усоврши дизајнот за целодневна удобност. Висина на пета : 2 1/2-инчен. Тип на пета : Пета. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 15 инчи. Обем на теле : 15 1/2 инчи. Врвен обем : 16 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основните својства

Додатоци на производот