Без граници на јуниори и јуниори плус Брелет пливање на врвот
Неодамнешно

Без граници на јуниори и јуниори плус Брелет пливање на врвот

DEN 656.00

Това е достапна

Од плажа до трчање низ градот, ниту еден врв на бикини од границите на границите не е толку симпатичен, можеби само го носите цел ден! Овој разноврсен, спортски стил има отстранливи чаши и прилагодливи ленти и вратоврска за да добиете поддршка, ласкаво вклопување. Спарете го со омилените дното на пливањето за непобедлив изглед на базенот или поставете го под кошула за сладок спин на вашиот стил на топло време. Исклучиво на. Материјал : 84% рециклиран полиестер/16% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Тип на чаши : Отстранлив. Затворање : Прилагодлива вратоврска. Ленти : прилагодливи. Деколте : Директно деколте. Карактеристики : Целосно наредени. Блалет бикини врвот за јуниори од без граници.

Основните својства

Додатоци на производот