Terra & Sky Women's Plus Size Velor Pullover Top
Неодамнешно

Terra & Sky Women's Plus Size Velor Pullover Top

DEN 1.00

Това е достапна

Плус со големина на Тера и Скај, Velor Pullover е од суштинско значење за Loungewear. Нежните, мекиот велур носи удобно чувство на овој луксузен салон. Стил со панталони за појавување на велур за да ја завршите вашата облека. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека, велурна ткаенина. Плус џемпер со големина велур за жени од тера и небо.

Основните својства

Додатоци на производот