Ложа за лов на уметност и декор на риболов
Неодамнешно

Ложа за лов на уметност и декор на риболов

DEN 2.67

Това е достапна

Додадете го ова специјално уметничко дело во вашиот рустикален wallиден декор! Текстот гласи, "Сите ваши материјали за лов и риболов продадени овде. " На сликата има возбудлив лов на патка и опуштен рибар. Оваа уметничка плакета има рустикални потресени рабови и текстурирана површина. Ложа за лов на уметност и риболов wallид декор : 12 "x 15" Уметничка плакета. Карактеристики на лов и риболов печатење. Закачалки на грб за приказ на wallидот.

Основните својства

Додатоци на производот

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 0.33
ценето: