Раководител Запад 27. 33. Рустикално Врамено Огледало Со Закосен Раб-Кафеава
Неодамнешно

Раководител Запад 27. 33. Рустикално Врамено Огледало Со Закосен Раб-Кафеава

DEN 1.00

Това е достапна

Ова закосено огледало е висина на дизајнот и веднаш додава рустикален детал во вашите соби, без разлика каков стил можеби претпочитате. Ова огледало со врвен квалитет е составено од кафеава полистиренска рамка која е суптилно текстура за малку рустикален изглед и чувство. Внатре во оваа елегантна рамка се наоѓа вистинско кристално огледало со fevel. Овој малку аголен раб му дава на огледалото полиран изглед, а исто така ви обезбедува малку сјај кога светлината ќе го погоди точно. Секое огледало доаѓа специјално опремено со четири закачалки За Прстени Д, што ви овозможува да го закачите вашето ново парче вертикално или хоризонтално, давајќи ви крајна слобода во поставувањето и дизајнот на просторијата. ВИСИ НА ДВАТА НАЧИНА-Нашите огледала доаѓаат опремени со закачалка За Прстен Д на секоја страна, што ви овозможува да изберете помеѓу вертикално или хоризонтално поставување. СОВРЕМЕН ДИЗАЈН - ова прекрасно дизајнирано закосено огледало се вклопува со широк спектар на стилови на декор од селска куќа до излитена шик, традиционална до минималистички дизајн и сѐ помеѓу!. ЗАКОСЕНО ОГЛЕДАЛО-закосените рабови на ова огледало му даваат призматичен сјај кога ќе ја фати светлината точно, што резултира со луксузна и елегантна завршница на веќе убаво изработено парче.

Основните својства

Додатоци на производот