Марио момчиња Марио униформа пижами, сет со 2 парчиња, големини 4-10
Неодамнешно

Марио момчиња Марио униформа пижами, сет со 2 парчиња, големини 4-10

DEN 2.67

Това е достапна

Толку супер! Забавно е облека за спиење во која има иконскиот лик на Нинтендо, Марио и неговиот изглед во кул бои и отпечатоци. Вашето момче може да се облече и да се подготви за лежење, дремки, кревет или време на игра со овој разноврсен пижама поставен со супер Марио пресврт. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 врв со долг ракав и 1 пар панталони. Врвни карактеристики : екипаж; долги ракави; Контраст за печатење. Карактеристики на пантолоните : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. © Нинтендо, сите права се задржани. Момци на супер Марио костум пижами.

Основните својства

Додатоци на производот