Риболовците на риболов на момчињата од дабови момчиња, 3-пакувања
Неодамнешно

Риболовците на риболов на момчињата од дабови момчиња, 3-пакувања

DEN 127.68

Това е достапна

Зачувајте и зачувајте со три пакувања на лази за вашето бебе момче со кул отпечатоци од Моси Оук. Дизајнот на рамената со скут со прицврстувачи со високо-позиционирано копче овозможува лесни ветровити промени. Вклучува 3 лази. Екипаж; Проширувачки лап-рамења за лесно облекување преку глава. Снимки со високи дно за брзи промени. Кратки ракави. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Криварот на бебето момчиња сет од Моси Оук.

Основните својства

Додатоци на производот