Декод 4 w, 21 h метален гроздобер wallиден декор, сива, 1 парчиња
Неодамнешно

Декод 4 w, 21 h метален гроздобер wallиден декор, сива, 1 парчиња

DEN 2052.16

Това е достапна

Decmode 4 "W, 21 " H Метал гроздобер wallиден декор, сиво, 1-парчиња е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Ставете го ова на кој било празен wallиден простор додавајќи и текстура и длабочина во вашиот дом. Подигнете ја вашата естетика на гроздобер дома со оваа грчка инспирирана реплика на штит за смело и елегантно изјава за изјава на вашите wallsидови. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Вклучува висечки хардвер за лесно виси; Ноктите и завртките не се вклучени. Погодно само за употреба во затворен простор. Направено во Индија. Гроздобер стил. Дизајн инспириран од гроздобер носи чувство за минатото во вашиот дом, за софистицирана удобност. Wallидниот декор е направен со железо за цврста и издржлива форма. Мека метална сива завршница го истакнува овој декор на штит со детали за мат златен акцент. Скулптирани модели инспирирани од грчки јазик ја украсуваат оваа реплика на штит за класична вибрација. Оваа ставка мери 21 "d x 4" w и тежи 5 фунти. Овој wallиден декор потенцира тркалезна конвексна форма со извајани детали инспирирани од грчки јазик. Избришете чиста со сува крпа. Ironелезото се обликува во форма на штит и се залепи со извајани детали. Гроздобер стил. Decmode 4 "W, 21" H Метал гроздобер wallиден декор, сиво, 1-парчиња прави совршен додаток на кој било дом.

Основните својства

Додатоци на производот

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 0.33
ценето: