Машки солена вода долга ракав ткаени копче надолу
Неодамнешно

Машки солена вода долга ракав ткаени копче надолу

DEN 1.00

Това е достапна

Обичната удобност ја дефинира оваа кошула од копчето, направена од измиен памук за крајна мекост и исушено чувство. Природното истегнување значи абење без одвраќање во текот на зафатените денови. Мекиот допир : Нашата уникатна завршница обезбедува помек чувство и поголема удобност.

Основните својства

Додатоци на производот