Внуците секогаш го поздравуваат персонализиран доормат
Неодамнешно

Внуците секогаш го поздравуваат персонализиран доормат

DEN 3.00

Това е достапна

Одлична идеја за подароци за вашите баби и дедовци. Додадете малку SAS на влезната врата или влегување со нашите персонализирани внуци секогаш ја поздравуваат Doormat. Одликувајќи се со фразата "внуци секогаш добредојдени (родители само по закажување) ", овој doormat оди чекор подалеку и може да се персонализира со една линија на текст на дното. Прави одличен подарок за специјалните баби и дедовци во вашиот живот. Прославете го денот на бабите и дедовците, празниците или специјалниот роденден со оваа идеја за забавен подарок. Персонализирајте го нашиот баба и дедо/внука со една линија на текст до 20 карактери. Мерки 17 "x 28". Безбедна поддршка од гума од нелига. Направено од полиестерска површинска ткаенина и технологија за печатење на боја.

Основните својства

Додатоци на производот