Вир 1. Во. Електрода 3185804
Неодамнешно

Вир 1. Во. Електрода 3185804

DEN 2.67

Това е достапна

Овој Вир 1.50 Во. електродата е вистински дел за замена на Џакузи за шпорет. Тој е компатибилен со Шпорети со Џакузи и се користи за да се овозможи шпоретот да светне и да остане на вистинската температура. Дел е сместен во внатрешноста на апаратот. Производот е пластичен и бел. Ве молиме проверете ја компатибилноста со претходниот дел и моделот на апаратот пред да нарачате оваа замена. Вир 1.50 Во. Електрода. Вистински вир замена дел. Боја : Бела. Материјал : Пластика. Ве молиме проверете ја компатибилноста со претходниот дел и бројот на моделот на апаратот пред да нарачате оваа замена.

Основните својства

Додатоци на производот