Нестле Ла Лехера автентичен Дулце де Лече млеко базиран на карамел, 11. Оз
Неодамнешно

Нестле Ла Лехера автентичен Дулце де Лече млеко базиран на карамел, 11. Оз

DEN 58.88

Това е достапна

Nestle la lechera автентична dulce de leche milk-базирана карамела додава богата кремавост на вашите омилени третмани и десерти. Ла Лехера Далце де Лече е направена со млеко како прва состојка, заедно со шеќер од трска и без вештачки вкусови. Drizzle la lechera dulce de leche над палачинки, кафе, колачи, кафеави или колачиња или додадете ги во сладолед и млечни шари за кремаст и сладок вкус. Доаѓа во погодно шише за стискање што го олеснува додавањето. Фрижидер Ла Лехера Далце де Лече по отворањето. Едно шише шише од 11,5 мл од Нестле Ла Лехера автентична карамела базирана на млеко. Ла Лехера Далце де Лече додава богата кремавост на лекување и десерти. Ла Лехера Далце де Лече е направена со млеко како прва состојка, заедно со шеќер од трска и без вештачки вкусови. Карамела базирана на млеко од дризле над палачинки, кафе, колачи, кафеави или колачиња или додадете ја во сладолед и млечни шари. Доаѓа во погодно шише за стискање што го олеснува додавањето на вашите омилени рецепти. Фрижидер по отворањето. Снеп и ЕБТ квалификувана ставка.

Основните својства

Додатоци на производот

Logitech Craft 920-008484
Неодамнешно
Logitech Craft 920-008484
Това е достапна
DEN 1.33
ценето: