Менс морнарица тенок фит тексас фармерки w l30
Неодамнешно

Менс морнарица тенок фит тексас фармерки w l30

DEN 3.00

Това е достапна

Buffalo David Bitton Машкиот крал Слим Boot Fit Jean : Cut Cut Fitcotton, Polyester, Spandexmachine Shape Toal или Sher Clean Овие тенок фармерки за биволи за чизми се одличен додаток за секоја гардероба. Оваа светлина Индиго Jeanан се спарува совршено со која било од вашите омилени тимови. Карактеристики на размахване, ефект на бледнее, дизајн со пет џеб, јамки на ременот, летање на копче и прицврстување на едно копче.

Основните својства

Додатоци на производот