Мега занаетчиски мега занаетчиски мега
Неодамнешно

Мега занаетчиски мега занаетчиски мега

DEN 2.00

Това е достапна

Изградете го вашиот шарен стил во пријатна удобност во чевлите Skechers Mega-Scraft. Овој багажник за патики има синтетички горниот дел од водата со вода со пикселиран тематски дизајн, амортизирана влошка и затворање на патенти. Пукана удобност инсол, факс-фур, странична затворање на зип Флексибилна гума влечење од 4 инчи вратило висина од 1 инчен пета Skechers® детали за лого. Синтетичка вода отфрлана на горниот мега-занает ™ пикселиран блок-тематски дизајн.

Основните својства

Додатоци на производот