Декоративити Перница случаи случаи софа за перница 18 18 морнарица сина
Неодамнешно

Декоративити Перница случаи случаи софа за перница 18 18 морнарица сина

DEN 239.84

Това е достапна

Изработено од 100% со добар квалитет и трајна полиестерска ткаенина, оваа уникатна договори за декоративни капаци за фрлање перници има цврста боја, квадратна форма, нишка за квалитет на квалитет и невидлив дизајн за затворање на патент, што ви овозможува лесно да го одвоите и да го измиете капакот. Мека и удобна, случаите со перница за фрлање перница не само што ја украсуваат вашата соба за да додадете допир на текстура, туку и промовираат стилска атмосфера. Совршени декоративни капаци за фрлање перници и меки куќи за вашата дневна соба, спална соба, игротека, канцеларија, домашна куќа, кафуле, автомобили, итн. ниско. Ве молиме, проверете дали перниците се вклопуваат во вашата перница пред да ја набавите и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени Фарма куќа Декоративно фрлање перница за фрлање 18 "x 18" изработени од полиестерска ткаенина фрлаат перничиња. Големина : 18 "x 18". Скриено затворање на патент. Совршено е да се додаде на која било мека, кревет, столче за замав, автомобил, итн. Вклучува само 1 парчиња декоративни перници само, перница не е вклучена. Машинско миење ладно. Земја на потекло : Увезен. Содржина на ткаенина : 100% полиестер.

Основните својства

Додатоци на производот