Дизајн на примарно лого на Jerseyу Jerseyерси ѓаволи на iPhone 4s Thinsshield Snap-On Case by Coveroo
Неодамнешно

Дизајн на примарно лого на Jerseyу Jerseyерси ѓаволи на iPhone 4s Thinsshield Snap-On Case by Coveroo

DEN 263.36

Това е достапна

Дали сте обожавател на ѓаволите во Newу Jerseyерси? Добијте го овој официјален дизајн на NHL на вашиот Coveroo. Овој дизајн е официјално лиценциран уметнички дела од Националната хокеј лига. Дизајнот се печати со помош на нашиот процес на High Color. Не налепница или кожа. Рачно прилагодено од нашиот тим во Сан Франциско, Калифорнија. Дизајн на примарно лого на Jerseyу Jerseyерси ѓаволи на i Phone 4 S/4 Thinshield Snap-On Case од Coveroo : Компатибилен со AT&T, Verizon и Sprint i Phone 4/4 S. Инсталирање на 1 парчиња, мат финиш се чувствува одлично во вашата рака. Го штити вашиот телефон затоа што се обвиткува околу аглите на вашиот i Phone. Издржлива конструкција на поликарбонат со тврда обвивка од 1 парчиња. Директен пристап до камерата и карактеристиките на i Phone 4/4 S.

Основните својства

Додатоци на производот

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 0.33
ценето: