Шема на путер -промаши го промашува и камизолот, y
Неодамнешно

Шема на путер -промаши го промашува и камизолот, y

DEN 3.00

Това е достапна

Врвовите на промашувањата и камизолот : врвовите што се вклопуваат во лабави имаат зашиени со машини. А, Ц : без ракави. Б : Запален долг ракав. Д : Разгорен краток ракав, го купи брохот. Камизол Е има предни пикадо. Поими : Топ А, Ц, Д : 1/2 "Единечна лента за пристрасност. Ткаенини : Топ А, Б, Ц, Д, Камизоле Е : Лесен креп, orорџет, стабилни плете, тревник и фајл. Несоодветно за очигледни дијагонали. Оставете дополнителна ткаенина да одговара на карирани или ленти. Користете двојни дворови/распоред за ткаенини за купови, засенчени или еднонасочни дизајнерски ткаенини. *Со дремка. ** Без дремка. Комбинации : y (xs-s-m), z (l-xl) шема на путер на врвот и камизол, y (xs, s, m) : материјал : хартија. Оценка за шиење : многу лесно. Големина : Y (XSM-SML-MED). Вклучува парчиња шема и упатства за шиење.

Основните својства

Додатоци на производот

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 0.33
ценето: