Павки на д -р Шолл, Хауе
Неодамнешно

Павки на д -р Шолл, Хауе

DEN 591.84

Това е достапна

Одржливо стилски, оваа спортска и разноврсна патика е изградена со одржливи материјали и процеси додека престојува во првите редови на модата, технологијата и дизајнот. Инженерско плетено горе и ленти направи 100% од рециклирани шишиња. Фронт на чипка. Рециклирани и кожни акценти без хром. Поставата и чорапот направени од собраната пулпа од бука. Надворешни лушпи од ориз. Повторуваните акценти на кожа со отпадоци одговорно добиени од работната група за кожа. Природни и издржливи стапала направени од мешавина од лушпи од ориз и гума. Меки облоги и топ -топка направени од рециклирани шишиња. Инженерско плетено направено од рециклирани шишиња.

Основните својства

Додатоци на производот