Garanimals Baby and Toddler Girl Grapte Graphic T-Shirt, големини со месеци-5T
Неодамнешно

Garanimals Baby and Toddler Girl Grapte Graphic T-Shirt, големини со месеци-5T

DEN 311.84

Това е достапна

Tee-rrific! Освежете ја нејзината гардероба со оваа симпатична, симпатична маица од garanimals. Изработена во удобна ткаенина со краток ракав, лесен стил, овој парови на девојчињата на мали деца совршено со нејзините други фаворити на „Гаранималс“-шрапови, здолништа, хеланки… Таа е поставена! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. Маица за кратки ракави за девојчиња за деца од Гаранималс.

Основните својства

Додатоци на производот