Атлетски работи женски животен стил џогер патики, широка ширина на располагање
Неодамнешно

Атлетски работи женски животен стил џогер патики, широка ширина на располагање

DEN 3.33

Това е достапна

Нагласено со плетениот горен на горниот дел, овие патики за џогер за живот на жените од атлетски дела се разноврсен додаток на вашите обувки што ги прави совршени за теретана, грешки или грабање ручек со пријателите. Чорапите за меморија од пена помагаат да се додаде удобност и лесно да се спарите со хеланки или фармерки за обичен, но спортски изглед. Земја на потекло : Увезен. Материјал : полиестер. Womenенски животен стил џогер патики од атлетски дела.

Основните својства

Додатоци на производот