Да бидат овластени природно женски плус јога -капри капри
Неодамнешно

Да бидат овластени природно женски плус јога -капри капри

DEN 622.40

Това е достапна

"Cutie Scarted Legging " ги има сите! Мини здолниште за стил и хеланки за неограничено движење! Нејзината подобрена ткаенина е совршено акцентира и ги размачкува вашите кривини додека ве одржува тотално поддржани. Опции за здолниште на нозе, цврсти и контстични бои, исечени отворање на нозете, компресија „зајакнување“ на половината за поддршка на јадрото.

Основните својства

Додатоци на производот