Начин да се слави велигденска плишана свиња
Неодамнешно

Начин да се слави велигденска плишана свиња

DEN 399.84

Това е достапна

Направете го вашиот одмор дополнителен посебен со овој симпатичен начин за славење на велигденска кадифен свиња! Оваа дополнителна гушкачка свиња ќе биде совршен подарок за вашиот посебен некој. Оваа слатка кадифен свиња има супер-мекото розово крзно и меко розово розов материјал ги сочинува рацете и нозете. Тој исто така има слатка насмевка и совршена градба за грицки и гушкања. Спарете ја оваа слатка велигденска кадифен со друг начин да ги прославите велигденските третмани и играчки за прекрасен асортиман на подароци на Велигденското утро, или можете да ја доделите и оваа кадифен како награда на победникот на јајцето Хант! Бидете сигурни да ги проверите сите други начин да ги прославите Велигденските играчки и украсите за најдобар празник досега! Шармантниот начин да го прославите велигденскиот кадифен свиња е совршен подарок за да го осветлите празникот на вашата сакана. Начин на славење на велигденска кадифен свиња : кадифен свиња што е подготвена за Snuggles и Cuddles. Супер-мекото розово крзно и розови ребра раце и нозе. Прави одличен велигденски подарок. Пар со друг начин да славиме третмани и играчки. Сезонски и празничен.

Основните својства

Додатоци на производот