Обединети ткајачи Елдерсбург Кемпси морнарица Традиционална плишана микрофибер полиестерска област килим или тркач
Неодамнешно

Обединети ткајачи Елдерсбург Кемпси морнарица Традиционална плишана микрофибер полиестерска област килим или тркач

DEN 553.92

Това е достапна

Збогатете го вашиот декор на собата со овој блескав преоден килим. Длабоки и богати тонови на морнарицата ќе додадат регален амбиент во вашиот украсен простор за внатрешни работи. Исклучително машинско изработено во Турција користејќи го најдоброто предиво за микрофибер полиестер со поткрепа на јута за прекрасен изглед и чувство. Дизајнер традиционален изглед и чувство со убави мулти бои на светло сива и морнарица сина боја. Машина ткаена од микрофибер/полиестер за издржливост и лесна нега. Дамки и отпорни на избледени. Направено за домаќинство со висок сообраќај.

Основните својства

Додатоци на производот