Атлетски работи Активни маж и големи машки шорцеви, 2-пакувања, до големина 5xl
Неодамнешно

Атлетски работи Активни маж и големи машки шорцеви, 2-пакувања, до големина 5xl

DEN 591.84

Това е достапна

Без разлика дали се упатувате кон теретана или само легнувате дома, овие атлетски дела мажите шорцеви ве покриле со неговиот дизајн со лесна облека и еластична половината за дополнителна удобност. Спарете ги овие шорцеви со омилените мета и резервоарот и сте подготвени за вашите омилени активности. Најдобриот дел : Добивате двајца! Материјал : 100% полиестер двојно плете. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 шорцеви. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Цврст тон. Активни шорцеви за влечење на мажи од атлетски дела.

Основните својства

Додатоци на производот