Едноставно Дејзи 4 '6' Орхид од ананас остава пролет Chenille затворен килим на отворено
Неодамнешно

Едноставно Дејзи 4 '6' Орхид од ананас остава пролет Chenille затворен килим на отворено

DEN 639.84

Това е достапна

Додадете цветен допир за да го подобрат вашиот дом за дома со едноставно маргаритка 4 'x 6' Орхид од ананас лисја во затворен/надворешен килим од нашата колекција на ботанички цвеќиња. Секој ќе воодушеви во просторот што го дефинира дизајнот донесена на вашиот трем, внатрешен двор, кујна или бања по оваа област килим. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база со отпорна на лизгање, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во кој било простор во затворен или отворен простор. За да се исчисти, користете благ сапун и лежете рамно за да се исуши. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање. Суво чисто/место чисто.

Основните својства

Додатоци на производот