Главни мрежи 7.25 1-светло светло за светло за плашливост, финиш на сатен никел
Неодамнешно

Главни мрежи 7.25 1-светло светло за светло за плашливост, финиш на сатен никел

DEN 0.67

Това е достапна

Главната 7-инчна традиционална таванска планината за плакливост нуди симплистичка модерна естетика што ќе го надополни декорот за внатрешни работи на вашиот дом. Завршувањето на сатенскиот никел и цврстата метална база ќе се мешаат беспрекорно со околината. Покрај тоа, сенката на белата мраз обезбедува голема покриеност што ја осветлува целата просторија и обезбедува светла сјај. Плачената монтажа е идеална за дневни соби, ходници, спални соби, фоајери, плакари, трпезарии и други области. Традиционален стил. 1-лесен пламен за плакливост на таванот. Замрзнато мат ребрести стакло. Лесна инсталација. Вклучена светло LED сијалица.

Основните својства

Додатоци на производот

Logitech Craft 920-008484
Неодамнешно
Logitech Craft 920-008484
Това е достапна
DEN 1.33
ценето: