внатре внатре in. V-Notch Не'рѓосувачки челик мистрија
Неодамнешно

внатре внатре in. V-Notch Не'рѓосувачки челик мистрија

DEN 1.00

Това е достапна

Доставете мазна, фабричка завршница на вашиот тротоарите и плочки со работа со мистерија од не'рѓосувачки челик од Один. Оваа мистрија има 1/2 in. X 1/2 in. V. Исто така, се одликува со рачка за удобност за целосна контрола и лесна употреба. 16 "x 4". 1/2 in. X 1/2 in.

Основните својства

Додатоци на производот