Персонализирани покани за ноќни девојки
Неодамнешно

Персонализирани покани за ноќни девојки

DEN 351.84

Това е достапна

Секој сака добра тематска забава и тие ќе ги сакаат овие персонализирани покани за тематски забави. Овие одлични дизајни обезбедуваат симпатична позадина за деталите за забавата. Додадете личен допир со нашата алатка за персонализација Лесна за употреба. Покана за тематска забава. Вклучува коверти за појавување. Продадени индивидуално (минимум 8). Печатено на високо квалитетен картон.

Основните својства

Додатоци на производот