Logitech Craft 920-008484
Неодамнешно

Logitech Craft 920-008484

DEN 1.33

Това е достапна

Воведување занает, целосна креативна контрола на бирото. Напишете со доверба на тастатура направена за ефикасност, стабилност и прецизност. Копчињата со позадинско осветлување го осветлуваат моментот кога вашите раце се приближуваат и автоматски се прилагодуваат за да одговараат на промените на условите за осветлување. Креативното влегување во бирање револуционизира како работите со давање непосреден пристап до алатката што ви треба, во моментот кога ви треба. Допрете го бирање за веднаш да пристапите до менито со функции, допрете за да ја промените функцијата и свртете за да ја промените вредноста на избраната функција. Овој Logitech Craft Advanced со креативно влезно бирање - тастатура - позадинско осветлување - Bluetooth, 2,4 GHz е одлични тастатури. Компјутерски тастатури со врвен квалитет. Интуитивното бирање се прилагодува на апликацијата што ја користите што ве одржува во вашиот проток и целосно фокусирана на вашата работа. Совршено за дома или канцеларија. Идеално за важна работа. Едноставен и лесен начин за подобрување на организацијата и ефикасноста на вашата работа.

Основните својства

Додатоци на производот

Tot Standwich Stacker
Неодамнешно
Tot Standwich Stacker
Това е достапна
DEN 191.84
ценето: