Skechers Skech ваша сопствена лукава патика
Неодамнешно

Skechers Skech ваша сопствена лукава патика

DEN 368.00

Това е достапна

The Skech Your : Skechers Gorun Fast ™ - Мис Крафити е добро остварен, лесен тренер совршен за теретана класа, време на игра и активно носење. Одговорното амортизирање на средната мрежа и решетката за дишење и синтетичката горна нудат неверојатно одговорна чевли. Skech Твојата странична панел за прилагодливи опции за декорација. Skech Ваш дизајн со јасно странично во облик на срце и затворање на страната на куката и јамката. Удобно лесен и добро вентилиран горен дизајн. Идеално за теретана класа, време на игра, трчање и секојдневно носење. Формирана хартија вклучена за да направите сопствени странични панели или да ги додадете нејзините омилени цртежи или фотографии.

Основните својства

Додатоци на производот

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 0.33
ценето: