Тајни богатства женски луксузен градник за склекови
Неодамнешно

Тајни богатства женски луксузен градник за склекови

DEN 2.33

Това е достапна

Малку чипка оди на долг пат. Украсена со чипка за трепки, нашата луксузна чипка под притисок ги дефинира и обликува природните кривини. Купови со пена од контура додаваат токму вистинската количина на природен лифт и поддршка, додека дизајнот на балетот назад ги одржува ремените совршено во место. Направено со мазен сатен преклоп, перничена кука и хардвер за очи и розово злато, овој стил го воздигнува секојдневно. Притиснете ја подлогата; Крило со двојно слој со балет назад за поддршка; Цела чипка; Сјај преден ремен; Кука прстен за Racerback; Хардвер од розово злато; Перничена кука и око.

Основните својства

Додатоци на производот