TRICC RLDM2244W DeckMate стакло горе, бела рамка
Неодамнешно

TRICC RLDM2244W DeckMate стакло горе, бела рамка

DEN 4553.76

Това е достапна

Направете го вашиот следен настан на отворено да се истакне, плус создадете повеќе простор на вашата палуба! Табелата за широко распространетоста на стаклото од TRICC е дизајнирана без напор да се прицврсти на какво било оградување на отворено до 42 инчи висока! Ова иновативно решение е лесно да се инсталира, и кога ќе завршите со забава, подеднакво е лесно за чување. Не дозволувајте недостаток на контра простор да става на забава во вашето забавување на отворено, набавете дек.! TRICC RLDM2244 W Deck Mate стакло Топ, Бела рамка : Темпречен стаклен врв. Алуминиумска рамка обложена со прав. Лесна прилагодлива лента за висина. Бела рамка.

Основните својства

Додатоци на производот