Елен се застојани за машки рамни чевли за фустани Оксфорд Оксфорд
Неодамнешно

Елен се застојани за машки рамни чевли за фустани Оксфорд Оксфорд

DEN 639.84

Това е достапна

Класичен стил со современи допири, елени чевли за фустани Рипли Оксфорд обезбедуваат безвременско одење за сите ваши формални прилики во кои има богата синтетичка кожа горната и елегантен дизајн со низок профил. Затворање на чипка. Тркалезна пети. Издржливи материјали. Табани за меморија од пена. Рачно изработено горно; Рачно изработена надворешна плоча. Место чисто. Увезени. Оксфордски фустани чевли за мажи од елени.

Основните својства

Додатоци на производот