Без граници на јуниори плус кошула на корпорацијата нагоре
Неодамнешно

Без граници на јуниори плус кошула на корпорацијата нагоре

DEN 296.00

Това е достапна

Прекрасната текстура и опуштената вибрација не ја прават кошулата на границите на границите лесен додаток на вашиот плакар. Мека и истегната, оваа класична кошула го меша вашиот изглед со леснотија - поставете го преку мета за забавен, обичен стил или облечете го соло за повеќе безвременско преземање. Во секој случај, сигурно е да биде loveубов на прво носење! Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : Распоредете јака. Затворање : Копче-фронт. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : Лев џеб на градите. Карактеристики : заоблен полите; Мека плетена ткаенина од кордорој. Копче до кошулата со кордори за плус големина јуниори од без граници.

Основните својства

Додатоци на производот