Метро лавиринт III платно уметност
Неодамнешно

Метро лавиринт III платно уметност

DEN 0.67

Това е достапна

Оваа "Metro Maze III " Современа wallидна уметност на платно е прекрасен избор за луѓе кои сакаат да додадат длабочина на нивниот простор за живеење. Ова парче е убаво и лесно се обеси. Доаѓа подготвено да се постави веднаш од кутијата. Неговата комбинација на живописни бои ќе биде сигурна дека ќе додаде осветленост во вашиот простор. Закачете ја оваа модерна wallидна уметност од 16 x 48 во кој било дом, канцеларија, дневна соба, спална соба. Изгледа добро на кое било друго место, би сакале да додадете прскање на живост. Оваа "Metro Maze III " Современата wallидна уметност на платно се позајмува на современо чувство и ќе биде сигурно да ги импресионира гостите кога ќе дојдат да ги посетат. „Metro Maze III“ 16 x 48 Canvas Art : Зачудувачкото дело може да создаде уникатен амбиент во секоја просторија. Комбинација на модерна уметност и живописни бои. Дали без напор ќе го подобри изгледот на секоја просторија во вашиот дом. Идеално за употреба на домови и канцеларии, овој декор на wallидот на колаж е одличен начин да ја покажете вашата постојана жед за модерна уметност. Лесно е да се обеси. Позајмува современо чувство на вашиот простор за живеење или работен простор, додека ја одразува вашата личност. Домашна платно wallидна уметност.

Основните својства

Додатоци на производот