Sonic The Hedgehog Момци Ајде да тркаламе графичка маичка, големини 4-20
Неодамнешно

Sonic The Hedgehog Момци Ајде да тркаламе графичка маичка, големини 4-20

DEN 559.84

Това е достапна

Ајде да се тркаламе! Вашите деца ќе го сакаат овој пријатна звучна звук на ежот. Ова забавно уметничко дело е отпечатено за да се обезбеди долготрајна боја и квалитет, абење по абење. Оваа супер кул худи прави одличен подарок за класични loversубители на Sonic Cartoon! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт на предните и ракавите. © Сега, сите права се задржани. Sonic The Graphic Hoodie за момчиња.

Основните својства

Додатоци на производот

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 0.33
ценето: