Активни шорцеви за перформанси на Airwalk Boys, 2-пакувања, големини 4-14
Неодамнешно

Активни шорцеви за перформанси на Airwalk Boys, 2-пакувања, големини 4-14

DEN 0.67

Това е достапна

Засилете се за сезоната во овие лесни, влегуваат активни шорцеви! Ткаенината за влага го држи сув и подготвен за игралиштето, полето, лежејќи се низ куќата или каде и да е неговиот ден. 2-пакет вклучува : 2 пара шорцеви. Повлечете еластична половината. Влага за губење. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Активни шорцеви со 2-пакувања со 2-пакет за момчиња.

Основните својства

Додатоци на производот