Xray Men's The Benson Chelsea
Неодамнешно

Xray Men's The Benson Chelsea

DEN 2.33

Това е достапна

Време е да ги облечете вашите нови омилени чизми и да стигнете до удар на задник. Бенсон е совршен за тој човек кој велосипеди да работи во Венеција Бич пред да ги погоди решетките, да се спари десно со тексас, падови на копчињата и јакни за камиони со стрижење. Горна : 100% полиуретанска велур, надворешна плоча : Термопластична гума? (TPR)?

Основните својства

Додатоци на производот