Bootенски чизми за возење на коленото
Неодамнешно

Bootенски чизми за возење на коленото

DEN 1087.84

Това е достапна

Изразувајте го вашиот стил оваа сезона со високи чизми за возење од Brinley Co. Овие модерни чизми имаат кожна кожа што се искачува на висина на коленото. Малите поставени блок потпетици и лентите за глуждот со големи акценти на токи го комплетираат изгледот на овие разноврсни модни чизми. Овие разноврсни чизми за возење жени истакнуваат елегантен изглед со шахти кои се искачуваат на колената и имаат суптилна лента со голем акцент на античка тока. Малиот наредени потпетици од жито од дрво од дрво и влез во внатрешноста на зипчето го комплетираат дизајнот. Спарете ги овие есенски чизми со слаби панталони, здолниште со моливи или капчено палто за да создадете стил на поставување тренд цела сезона. Висина на пета : 1 1/4-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 17 инчи. Обем на теле : 14 3/4 инчи. Врвен обем : 15 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основните својства

Додатоци на производот