14K Yellowолто злато прилагодливо 9 -10 1 10CT Solitaire Dangle Diamond Anklet
Неодамнешно

14K Yellowолто злато прилагодливо 9 -10 1 10CT Solitaire Dangle Diamond Anklet

DEN 1296.00

Това е достапна

14 K жолто злато женско 9 "-10 " 1/10ct solitaire dangle дијамант прилагодлив гнев со брава од јастог од јастог од 030 мерач и облик на круша. Сигурен начин на оган да го зачините вашиот ансамбл додека ги покажувате нозете лесно може да се направи со носење на нашата уникатна низа од 14 каратски глупости. Слично како нараквица на зглобот, глуждот може да украси и да се истакне со одблесок што ќе ве направи да се разликувате од останатите. Со огромната низа на глупости што ги имаме, нема сомнение дека ќе го најдете тоа специјално парче што ви одговара најдобро. Загарантирано 100% задоволство. Ако има некој проблем со вашата ставка, можете да ја вратите без никакви проблеми. Вешто произведено. Целиот декоративен процес е направен под микроскопот на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница. Загарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато (14К). Женски (женски). 14к жолто злато (жолта боја). Цврсто злато. Јастог канџи. (Г) Дијамант. Кабелски ланец. Возрасни/ постари/ тинејџери.

Основните својства

Додатоци на производот